DPD SKIERNIEWICE

POGADANKA

Ogłoszenie

UWAGA KOMUNIKAT !!! Proszę wszystkich pracowników o odebranie dokumentów "Rozwiązania umowy o pracę oraz świadectwa pracy z naszego byłego biura - dokumenty są przygotowane - wcześniej trzeba się umówić z kasią jakim nr tel bez zmian 512270901 W sobotę odbędzie się wyprowadzka z magazynu Pana Głuszka - wszystkich którzy mogą przyjść proszę o pomoc - startujemy o 8 rano - trzeba będzie wyniesc meble i reszte dokumentów i szpargałów oraz taśmę. Można też wtedy odebrać papiery. POZDRO

#1 2013-09-20 20:10:53

msk01b

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 7
Punktów :   

Piszcie tutaj

Witam wszystkich !!!
Myślę że dzień 17 września nie powinien odejść tak poprostu w zapomnienie bez żadnego echa tak jak i my nie powinniśmy się rozchodzić każde w swoją stronę bez możliwości chociażby wspolnego dialogu. Otwierając to forum proszę wszystkich o szczere i obiektywne wypowiedzi bez obrażania kogokolwiek swoimi wpisami - mam również nadzieję że ta prosta strona umożliwi całemu zespołowi pracującemu niegdyś na sobieskiego 32 na swobodną wymianę informacji i uwag. Kochani wiem że każdy z nas znalazł się obecnie w ciężkiej sytuacji, mimo wszysko nie poddawajmy się - wiem że we wtorek 17 września nikt nie pozwolił Wam głośno powiedzieć co o tym wszystkim myślicie i jakiem macie o tym wszystkim zdanie dlatego dziś możecie w prosty sposób uczynić to na tym forum dyskusyjnym. Na koniec proszę o zakładanie loginów używając ksywek lub skrótów. Pozdrawiam i życzę wszstkim powodzenia. k21skr

Offline

 

#2 2013-09-21 13:29:22

Kufel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Cześć. Kupie 2-3 busy w dobrej cenie. Pozdrawiam wszystkich.

Offline

 

#3 2013-09-21 20:37:56

msk01b

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Siemanko
pytaj mariusza bielińskiego bo on coś mówił że chciałby się pozbyć swojego

pozdrowionka
miło że dołączyłeś

Offline

 

#4 2013-09-22 00:08:04

Korek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Siema ! Jak żyjece? jest ciezko w WA3 gigant magazyn ale dojazdy??! max jeszcze tydzien wytrzymam, 17 h w pracy to kapke za duzo, i oczywiscie dyzur byl w sobote, ciagnelismy zapalki i wiecie kto wyciagnął zpaloną 3majcie sie cieplo!

Offline

 

#5 2013-09-22 14:03:48

doda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Siemka! Siemka! Jakoś się żyje dawno tak nie miałam wysprzątanego mieszkanka, książka kucharska też już przerobiona, ale niedługo nie będzie co do garnka włożyć:)  A nie raz się narzekało , że zapierdziel, że chociaż tydzień urlopu czy zwolnienia by  się przydał aby odpocząć, ale jak widać wcale tak źle nie mieliśmy:)
Teraz bym bardzo dużo zrobiła aby tak ponarzekać i się pomęczyć. Już kota w domu dostaję:) Ale najbardziej brakuje mi tej naszej ekipy , wiadomo , że wkurzaliśmy się na siebie czasem darliśmy koty co niektórzy byli bardzo nerwowi:), ale było też SUPER MOMENTY:). Myśl , ze już nie będziemy pracować w takim  składzie normalnie mnie załamuje:( Dziwnie się czyje jak te 4 tel z recepcji nie dzwonią:)
Brakuje mi Was wszystkich serdeczne pozdrowionka:) i sporo wytrzymałości dla tych co przeszli do WA3:)

Offline

 

#6 2013-09-22 18:24:10

Korek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Nom co prawda to prawda, bylo raz lepiej raz gorzej, ale brakuje atmosfery ktora panowala  w dpdSKR.

Offline

 

#7 2013-09-22 21:50:07

msk01b

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Potrzebuje kontakt do Brody - wiecie co się z nim dzieje ???

Offline

 

#8 2013-09-22 21:50:22

Kufel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Słabo coś idzie to forum co?

Offline

 

#9 2013-09-22 22:08:31

doda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Jeszcze mało osób pewnie wie o tym forum. Broda chyba jeździ w WA3 tak Aga coś mówiła, ale pewności nie mam.

Offline

 

#10 2013-09-22 22:10:18

Kufel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Coś Heniek mówił że tak.

Offline

 

#11 2013-09-23 00:06:10

msk01b

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Do wszystkich których kontakt miałem w telefonie wysyłałem sms-a z adresem forum - ale najwyraźniej jak zwykle większość ma to głęboko gdzieś. Trudno i szkoda - przecież tu chodzi tylko o zwyczajną wymianę informacji - a do brody to nie mam poprostu telefonu prywatnego bo przez 8 lat dzwoniłem na służbowy i zawsze go odbierał a teraz dpd mu zblokowało.

kufel - dąbrowski chce za swojego 17 pewnie za 15 by oddał - na wa3 już się najeździł i właśnie słyszałem że pan broda też odpuścił tylko henio tam jeszcze walczy z tą babką co obstawia grodzisk i milanówek ale ona zostawia sobie w kieszeni dopłaty paliwowe więc z poziomu skr to się to nijak nie opłaca

ostatnio znalezione w sieci

cyt >>

DPD
Nie dziwcie się kurierom. A ludzie, którzy zamierzacie przyjść pracować do tej firmy, przeczytajcie uważnie to co pisze osoba, która pracowała w tej firmie najpierw jako kurier a teraz musiała pożegnać firmę.

Nasze kierownictwo uważa, że kurier powinien pracować od godziny 7 do 22, a tak się nie da. Kurierzy przychodzą i odchodzą. Młodzi kurierzy - z ilością 50dziesięcu punktów dziennie do rozwiezienia i 10 co najmniej do odbioru (bo tyle trzeba przynajmniej zrobić żeby zarobić) - mają już dość po szesnastej i z tego powodu są najczęściej takie sytuacje, że paczki nie dojeżdzają na czas. W tej branży nie ma żadnych zasad. Jak ci się nie podoba praca po16h to wyp... znajdź sobie lepszą pracę leniuchu. a chodzi o to, żeby wyzyskać ludzi którzy zaczynają pracę w tej firmie. jak przychodzisz musisz założyć działalność, kupić swój samochód, zapłacić za szkolenie, zapłacić za ich reklamę na samochodzie, kupić ubrania, włożyć w to kupę pieniędzy, które częściowo oni od ciebie kasują. ubrania: cena przynajmniej 10krotna gdybyś chciał kupić tej samej jakości. oklejenie samochodu: reklamujesz ich firmę, a okleić musisz we wskazanej przez nich firmie na swój koszt. szkolenie: za parę godzin opowiadania przez jakiegoś przychlasta o firmie płacisz jak za jakiś porządny kurs. gdyby cię zatrudnili to musieliby o ciebie troszkę zadbać i zainwestować, a tak przychodzisz, jeździsz dwa tygodnie, zanim wystawisz fakturę zasuwasz jak wół, żeby się wykazać. a jak zorientujesz się po wydruku, że coś jest nie tak za tyle godzin pracy, zwodzą cię, że zwolni się jakaś lepsza strefa to zaczniesz zarabiać, że troszkę się musisz jeszcze nauczyć i będzie lepiej, że akurat teraz jest taki czas, że wszyscy mają gorzej itd itd, a na koniec straszą cie karami wynikającymi z umowy, którą podpisałeś i wekslami i musisz jeszcze przepracować jakiś czas około 2 miesięcy żeby dobrodzieje cię nie zrujnowali. nikomu nie zależy, żebyś pracował bo oni najlepiej wychodzą na tym, że wyszukują sobie takich naiwniaków, którzy zanim u nich zaczną zarabiać to najpierw pozwolą się wydoić i zainwestują nie w siebie, a w ich firmę. potem popracują jeszcze za pół darmo, a na koniec odejdą bez szemrania bo kary jakie zawarte są w umowach dla człowieka, który i tak zrujnował się startując w tej firmie są tak dotkliwe, że nie chce ryzykować straty następnej kasy. <<

Mógłbym troszkę dodać ale co to zmieni

Offline

 

#12 2013-09-23 10:44:32

doda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Święta prawda:) Z tego co piszesz Grodzisk już się o tym przekonał, ciekawe jeszcze jak długo wytrzymają chłopaki u tego nowego co ma mieć depot w SKR, może tu chociaż będą mieli bytowe warunki.
Podejrzewam , że oddział SKR tez przez długi czas trzymali aby wydoić i bardzo im się opłacało ze trzymaliśmy się tak długo  mimo kolejnych obcinek:)
Jak tak dalej będą robić to potracą wszystkich klientów, już i tak sporo odeszło w zeszłym tygodniu:)

Offline

 

#13 2013-09-23 14:38:53

Saga

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Heyka Wszystkim
na początek dla sprostowania na WA3 pracuje Aga Supeł ja jestem bezrobotna
Nie bardzo wiem jak sie poruszac po tej stronce więc jak sie powielę z pisaniem do prosze zignorować
buziole dla Wszystkich

Offline

 

#14 2013-09-23 14:41:23

torskr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

siema! byłem z wami krótko wobec tych 10 lat funkcjonowania dpd skr ale było fajnie.szkoda mi tej roboty bo mi się spodobała.cała akcja z 17 września wyglądała jak "wrogie  przejęcie " firmy.Ateraz zapytam jak paprykarz-
Jak żyć panie premierze,jak dalej żyć

Offline

 

#15 2013-09-23 21:30:46

Madskr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Elo brygada, nie ma co się łamać trzeba iść do przodu, jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło w końcu mamy Urlop !!!!   A tak poważnie to szkoda firmy bo było miło. Pozdrawiam <MADZIK>

Offline

 

#16 2013-09-23 22:48:39

msk01b

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Siemano - byłęm dziś z paczkami na żyardowie - no jakich zajebistych opini się nasłuchałem - szczególnie za te paczki które miałem dziś w doręczeniu a pierwszy raz były w doręczeniu 17.09 - no tylko pogratulować firmie matce, tylko więcej takich ruchów i koncepcji - przecież to jest typowe domino złych decyzji - jedna żle podjęta decyzja wywołuje kolejne zmiany które też są złe itd itd itd i tak Narodowa Centralna Skarbonka wykończy nas wszystkich zresztą jeśli chodzi o SKR to już po ptokach - reakcja klientów mówi sama za siebie - dlaczego to całe nasze byłe kierownictwo nie oderwie dupy od stołka i nie pojedzie posłuchać klienta - przecież tak naprawdę to to był sens naszej pracy - usłyszeć dobrą opinię o swojej pracy - a tu nie tylko tabelki i kasa. Chory system. Ale to jest reakcja łańcuchowa której już chyba niestety nie można przerwać - szkoda.
Firma matka likwidując skr amputowała sobie conajmniej jedną pierś i chodzi tu o spory cycek. Przynajmnia  jak to trafnie napisał madzik nareszcie mam urlop. Pozdrawiam i jeśli ktoś się szykuje na Wielkie Sprzątanie to chyba to będzie w sobotę ale to jeszcze potwierdzę.

.PS Napiszcie łysemu jak dodawać posty bo ja już nie mam do niego cierpliwości

UWAGA KOMUNIKAT !!!

Proszę wszystkich pracowników o odebranie dokumentów "Rozwiązania umowy o pracę oraz świadectwa pracy z naszego byłego biura - dokumenty są przygotowane - wcześniej trzeba się umówić z kasią jakim nr tel bez zmian 512270901


W sobotę odbędzie się wyprowadzka z magazynu Pana Głuszka - wszystkich którzy mogą przyjść proszę o pomoc - startujemy o 8 rano - trzeba będzie wyniesc meble i reszte dokumentów i szpargałów oraz taśmę. Można też wtedy odebrać papiery.

POZDRO

Offline

 

#17 2013-09-26 18:23:10

domelskr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

witam wszystkich na tymże forum mam takie pytanko nie wiecie może coś o jakiejś pracy dla ludzi z moim wykształceniem mgr profilaktyki społecznej i resocjalizacji

Offline

 

#18 2013-09-26 21:20:48

Madskr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

no to sobota o 8 rano, A jakiś grill będzie ;p !!!

Offline

 

#19 2013-09-26 21:51:11

domelskr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

no to widzimy się w sobotę

Offline

 

#20 2013-09-27 13:27:01

Saga

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Cześć Robaki
Zastanawiam się kiedy będę mogła opowiedzieć komuś co nam zrobili bez ogromnych emocji !!!
to jakiś koszmar nie mogę tego ogarnąć do tej pory !
strasznie mi wszystkich brakuje
nigdy już nie zbierze się w jednym miejscu taka Zawodowa Ekipa ...
Aga

Offline

 

#21 2013-09-27 19:24:58

domelskr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

wiecie może coś na temat naszych pensji

Offline

 

#22 2013-09-27 20:38:39

Madskr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

YO YO, hmmm masz na myśli kasy, jakoś nie widzę tego w różowych kolorach :]

Offline

 

#23 2013-10-01 23:00:31

msk01b

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

Siemanko
no i co Moi Drodzy - sprzątanko wypadło blado - niby robota wykonana ale tak jakoś wszyscy noski mieli pospuszczane - troszkę przykro ładować kilka lat wspomnień na ciężarówki co nie ???? - ja przynajmniej mogę sobie otworzyć stodołę i już mam całę dpd skierniewice przed oczmi : ) a tak całkiem na serio to nie było to miłe doświadczenie zwijać te wszystkkie bambetle - tak jak by coś już na zawsze się skończyło i nigdy nie miało wrócić - szkoda tylko że nie zawsze potafiłem docenić to "coś"- ale jestem z Was wszystkich dumny że tak sobie świetnie radzicie - szczególnie te osoby które zahaczyły się przy paczkach - to przecież również mój żywioł ale jakoś nie mogę się jeszcze przełamać - to kiedy organizujemy jakieś nieoficjalne spotkanie ???

pozdrowionka

MD

Offline

 

#24 2013-10-02 19:20:41

doda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Piszcie tutaj

to co ? to otwieramy firmę  w stodole heh:), a tak serio to rzeczywiście jakoś smutno było. Podejrzewam, że wszyscy są zdania , ze nie zawsze docenialiśmy jak fajnie było:(, najgorsze , że straszna lipa z pracą i kiepski sezon:( Jakbyście coś słyszeli o jakiejś robocie dla mnie to dajcie znać:)
Pozdrawiam  wszystkich i na spotkanko oczywiście się piszę terapia grupowa będzie lepsza heh!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gdynia1dlo.pun.pl www.aishwarya.pun.pl www.kardiologiadziecieca.pun.pl www.gryp.pun.pl www.forestwars.pun.pl